Titulinis Tapkite mūsų klientu ir gaukite 5 kartus DAUGIAU kokybiškų paslaugų už tą pačią kainą

Vienijame geriausius savo srities specialistus, tad užtikriname efektyvią ir operatyvią būsto bei gyvenamosios aplinkos priežiūrą. Nuo šiol už tą pačią kainą siūlome 5 kartus daugiau paslaugų, kurios garantuoja patikimą jūsų turto priežiūrą ir didesnę būsto vertę.

Norite tapti „Mano BŪSTAS“ klientu?

 

Užpildykite anketą arba skambinkite telefonu

+370 700 55966

Ir gaukite naudingiausią pasiūlymąJums ir Jūsų namui!

DAUGIAU priežiūros
Kiekvienam namui skiriame ne vieną, o du asmeninius specialistus - klientų atstovą ir priežiūros inžinierių. Dviguba priežiūra garantuoja didesnę kokybę už tą pačią kainą
DAUGIAU pagalbos
Operatyviai reaguojame į visus klientų pranešimus. Savalaikę pagalbą garantuoja darbo valandomis dirbantis Klientų centras, visą parą budinti nuosava avarinė tarnyba ir patogi savitarnos platforma BonoDomo.
DAUGIAU skaidrumo
Visus būsto remonto darbus perkame ne iš dukterinių įmonių, o atvirų konkursų būdu. Naudojamės vienu iš 100 geriausių Lietuvos startuolių paslaugomis – darbų užsakymų platforma PortalPRO. Ji naudinga ir tiems klientams, kurie pageidauja užsisakyti remonto darbus savo bute.
DAUGIAU kontrolės
Mūsų kokybės kontrolės komanda ir kasdienis klientų pasitenkinimo indekso (NPS) matavimas leidžia užtikrinti atliekamų darbų kokybę ir pasiūlyti klientams tinkamas paslaugas, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
DAUGIAU vertės
Į klientų turto vertės didinimą orientuoti sprendimai užtikrina, kad daugiabučiai namai tinkamai ilgai tarnautų, o jų vertė rinkoje kasmet augtų. Tinkama namo prižiūra turto vertę gali padidinti iki 10 proc. per penkerius metus.