Titulinis Inžinerinė priežiūra Pastatų priežiūra

Pastato priežiūra – saugumo garantas. Šiandien ji gali būti itin moderni. „Mano BŪSTO“ komanda pasirūpins visais pastato priežiūros darbais nuo durų pritraukimo, lifto iki fasadinių plokščių ar priešgaisrinės sistemos įvertinimo darbų. Pasitelkus šiuolaikines aukštalipių ar dronų technologijas, komanda įvertins net sunkiai pasiekiamas pastato konstrukcijas. Padės išspręsti su stogu, balkonu ar langais susijusias problemas bei lydės namo renovacijos klausimuose.

Paslaugos:

  • Moderniausi apžiūros sprendimai: nuo aukštalipių iki pastato apžiūrų dronais. Taip atliekamos apžiūros leidžia įvertinti sunkiai pasiekiamas pastato konstrukcijas ir nustatyti jų būklę. Greitas būdas užfiksuoti gedimus ar deformacijas leidžia skubiai priimti sprendimus dėl tolimesnių darbų taip išvengiant daromos žalos namo konstrukcijoms.
  • Pasirūpinsime, kad išvengtumėte didelių bėdų: identifikuojame fasadinių plokščių įtrūkimus ar konstrukcijų išlaisvėjimą; Įvertiname siūlių būklę, užkirsdami kelią šalčiui, drėgmei ir pelėsiui.
  • Sezoninės pastato apžiūros ir sezoniniai darbai: Užtikrinsime jūsų kasdienybės komfortą, atlikdami smulkią, bet svarbią namo priežiūrą: nuo durų pritraukėjų sureguliavimo iki langų sandarinimo darbų.

Konstrukcijos:

  • Stogų remontas

Daugiabučių namų stogai yra labiausiai kritulių veikiama namo konstrukcijos dalis. Natūralu, kad ji reikalauja išskirtinės priežiūros. Lietus, ledas, sniegas, saulė – visi šie veiksniai veikia ne tik pavienes, bet visas stogo dalis. „Mano BŪSTAS“ darbuotojai pasirūpins esminiais problemos sprendimais ir esant poreikiui visuomet pasiūlys ne trumpalaikį, o kapitalinį sprendimą, kuris garantuos ne tik saugumą, bet ir kaštų sutaupymą.

Liftai:

  • Nauji liftai

Seno lifto keitimas nauju padeda užtikrinti maksimalų funkcionalumą, keleivių saugumą, komfortą ir atitinka šių dienų reikalavimus. „Mano BŪSTAS“ komanda pasirūpins, kad seni įrenginiai užleistų vietą naujoms, modernioms ir europinius standartus atitinkančioms technologijoms. Tylus, sklandus ir svarbiausia saugus lifto veikimas – tai dalis jaukių ir komfortiškų namų.

  • Liftų modernizavimas

Sklandus lifto darbas – dalis kasdienio patogumo. Pasirinkus vieną iš trijų lifto modernizavimo etapų, ne tik prailginsite jo tarnavimo laikotarpį, sustiprinsite saugumą, bet ir sumažinsite elektros energijos sąnaudų. Kiekvienas iš etapų siūlo skirtingas galimybes nuo kosmetinių iki sisteminių pokyčio darbų. Pasitarkite su „Mano BŪSTO“ komanda, kuri padės pasirinkti darbų apimtis pagal jūsų poreikį.

  • Liftų remontas

Lifto gedimas gali sukelti ne tik nepatogumų, bet ir daug neigiamų emocijų. Sumažinkite jų riziką su „Mano BŪSTO“ specialistais, kurie ne tik operatyviai atskubės į pagalbą gedimo atveju, bet atlikdami prevencinius darbus, stengsis užkirsti kelią potencialiam pavojui. Ilgalaikė patirtis ir reagavimas 24/7 nepaliks atsidūrusių bėdoje bet kuriuo paros metu, įvairių gedimų atvejų.