Titulinis Apie mus

Jūsų daugiabutis – tai bendruomenė, kurios dalimi siekia būti ir „Mano BŪSTAS“.

10
mln. m²
Aptarnaujamų daugiabučių pastatų plotas
17
Įmonės priklausančios vienai grupei
1500
Darbuotojų prižiūri Jūsų namus

Rūpinamės, tvarkome ir diegiame pažangias technologijas, kad namų jausmas jus pasitiktų dar kiemo prieigose. Tvarkinga laiptinė, išpuoselėta namo aplinka ir energiją taupančios inovacijos kuria namų jaukumą, o profesionaliai prižiūrėta infrastruktūra kelia jūsų būsto vertę. „Mano BŪSTAS“ standartas – tai griežti kriterijai, kuriais vadovaujamės mes ir mūsų pastatų priežiūros partneriai.

Mums svarbus skaidrumas, todėl visi name planuojami, vykdomi ir atlikti darbai matomi klientų erdvėje „eBŪSTAS“. Ten pat galite rasti detalias ataskaitas apie darbus, kaupiamąsias lėšas ar jų panaudojimą, sekti savo sąskaitų istoriją. Tai vienas skaidriausių informacijos apie veiklą pateikimų rinkoje.

Profesionalų dėmesys ir greitas reagavimas ištisą parą – tai patikimumo garantas. Todėl teikiame avarinę pagalbą 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę.

Viskas tik tam, jog jums būtų ramu, dėl savo namų. Namo gyventojai būsto priežiūros klausimus gali spręsti net ir nuotoliniu būdu – tai taip pat paprasta ir saugu, kaip išsikviesti taksi, užsisakyti maistą į namus ar apsipirkti internetinėje parduotuvėje.

Visuomet siekiame optimalumo, todėl darbams atlikti rengiame sertifikuotų rangovų konkursus. Tokiu būdu užtikriname platų patikimų tiekėjų pasirinkimą, geriausią kainą, bei išvengiame interesų konflikto. O visiems atliktiems darbams teikiamos garantijos.

Inovacijos, kurios priartina ateitį ir didina jūsų turto vertę – mūsų profesionalų komandos siekis. Užklausų valdytojai, techniniai inžinieriai, valymo/vandens/elektros/šildymo/vėdinimo ekspertai, buhalteriai-apskaitininkai, proaktyvios komunikacijos specialistai – įvairių sričių specialistai yra pasiruošę padėti Jums visais reikalingais klausimais.

Mūsų vertybės

Patikimumas
Mūsų klientai jaučiasi saugūs, nes jų turto priežiūra – patikimose rankose. Tikėjimas tuo, ką darai visada skatina judėti pirmyn.
Iniciatyvumas
Esame visada žingsniu priekyje, mūsų proaktyvūs veiksmai užtikrina visapusišką kliento turto priežiūrą ir jo vertės augimą. Iniciatyvūs darbuotojai – didžiausias mūsų turtas.
Bendradarbiavimas
Girdime klientų poreikius, pildome jų lūkesčius. Esame profesionalų komanda, todėl visada siekiame bendrų tikslų, kartu dalinamės sėkme.
Profesionalumas
Esame rinkos lyderiai, dirbame pagal Pastatų priežiūros standartą, todėl klientams teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų darbuotojų profesinės žinios, nuolatinis jų atnaujinimas, kompetencija veda į progresą.
.