Titulinis Į butus pasibeldė šildymo sezonas

Į butus pasibeldė šildymo sezonas

Retai susimąstome, kad prasidėjus šildymo sezonui butuose radiatoriai ne visada pradeda šilti iškart. Miestuose daugiabučiai pradedami šildyti etapais. Tradiciškai šildymas visiems namams turi būti įjungtas per 3–5 kalendorines dienas nuo oficialios šildymo sezono pradžios, tad prieš skambindami į Nuotolinį Klientų aptarnavimo centrą įsitikinkite, kad minėtas laikotarpis jau praėjo.

Taip pat norime priminti, kad greičiau sušilti Jūsų namams padės vienas iš paprasčiausių būdų – susikaupusio oro išleidimas iš radiatorių. Kaip tai padaryti? Skaitykite žemiau esančius mūsų patarimus.

Miestai, kuriuose šildymas įjungtas: Alytus, Biržai, Kaunas, Klaipėda, Pagėgiai, Panevėžys, Radviliškis, Šakiai, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Vilnius, Tauragė.

Ką daryti, kad radiatoriai pradėtų šilti?

  • Išleiskite radiatoriuose esantį orą. Pasiimkite 0,5 l talpos dubenį ir atsuktuvą. Įrankio pagalba pasukite nuorintojo varžtą arba rankenėlę ir išleiskite orą iki vandens bėgimo pradžios. Jei Jūsų radiatorius senas – orą išleiskite čiaupo pagalba.
  • Jei gyvenate senos statybos name, ne viršutiniame aukšte ir Jūsų bute nėra nuorintojo kranelio, paprašykite viršutiniame aukšte gyvenančio kaimyno, kad jis nuorintų jo namuose esantį radiatorių.
Dažniausiai užduodami klausimai

Radiatoriai pradėjo šilti? Atlikite šiuos veiksmus:

  • Jei yra ant radiatoriaus nuorintojas tuomet paimkite talpą vandeniui iki 0,5l., atsuktuvą (tuo atveju jei senas radiatorius turi būti čiaupas), pasukite nuorintojo varžtą (arba rankenėlę) ir išleiskite orą kol pradės bėgti vanduo.
  • Jei jūsų namas senos statybos, nėra nurorinimo kranelio ir gyvenate ne viršutiniame aukšte tuomet paprašykite viršutiniame aukšte gyvenančio kaimyno nuorinti radiatorių.
  • Jei nepavyko informuokite mus, mes atvyksime.

 

Nesijaudinkite, jei radiatoriuose susikaupusio oro išleisti nepavyko. Kreipkitės į mus Jums patogiu būdu: pasinaudokite „eBŪSTO“ programėle arba savitarnos svetaine www.ebustas.lt

eBŪSTO savitarna

.